ВГОРУ
Не купуй.
Врятуй.

для притулків

Реєстрація / авторизація

Щасливий порятунок Келлі

Уражену хворобою та повністю лису собаку знайшли у січні цього року у пустелі Бонневіль штату Юта. Ця пустеля дуже відома, так як на її місті раніше було солоне озеро, яке повністю висохло і зараз ця місцевість привертає увагу туристів та любителів авто гонок зі всього світу. Але разом із цим це абсолютно безплідна земля, де досить складно вижити навіть найпростішим формам життя. 

 

Молодий чоловік на ім’я Мет Бейлі саме подорожував цими місцями, де і помітив змучену собаку. Зовнішній вигляд настільки вразив чоловіка, що недовго думаючи він посадив її у машину та відвіз у клініку. 

 

Собака виявилася дівчинкою, а її шкіра була охоплена важкою формою коростище бідолашна була дуже налякана та виснажена. Визначити породу по зовнішньому вигляду було просто неможливо. 

 

Для того, щоб прийти у форму, знадобилось тривале лікування та догляд. Постраждала мужньо витримала численні маніпуляції та виявилась на диво дуже ласкавою та товариською. Приблизно через місяць лікарі змогли констатувати, що Келлі – так назвали врятовану собаку, перемогла хворобу. Поступово коричнева шерсть покрила все тіло собаки, а аналіз ДНК показав, що Келлі на сто відсотків британський спанієль.

 

Наразі волонтери активно шукають дивом врятованій собаці люблячий дім та сподіваються, що решту життя Келлі вже нічого не загрожуватиме.

Оцініть матеріал: 0/5 з 0

Нагадати пароль?

авторизація