ВГОРУ
Не купуй.
Врятуй.

для притулків

Реєстрація / авторизація

Наглядний приклад як людина може допомогти

Деяким тваринам особливо тяжко на вулиці. І без людського догляду їхнє життя перетворюється на суцільний жах. Пропонуємо вашій увазі декілька наглядних прикладів того, як людина може допомогти!

РАСТІ

Цей бідолага був знайдений на вулиці Монреаля. Він так жахливо виглядав, що в ньому навіть було тяжко вгадати собаку! Але подивіться, який він гарний зараз після візиту до перукаря!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

МАЙЛІ

Майлі знайшли в сміттєвому баку. Він був поранений, голодний та жахливо виглядав. Але тепер в нього все чудово! Він нещодавно знайшов ному сім'ю, де його дуже люблять.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

КЕНЗІ

Кензі була врятована завдяки тому, що попала в центр допомоги спаніелям, що зазнали фізичного насильства. Але тепер вона вже вдома, де постійна турбота та ласка перетворили її на справжню красуню.

 

 

 

 

 

 

ДОЛЛІ

Одна жінка помітила Доллі, що копирсалася в смітнику. Вона доставила песика в центр захисту тварин, де її привели в належний вигляд та позбавили аж 5-ти зайвих кілограмів шерсті!

 

 

 

 

 

 

КРИХІТКА БЕТІ

Крихітку викинули на вулицю колишні господарі. Вона дуже соромилася своєї зовнішності. Але тепер вона красуня в пошуках нового дому.

 

 

Оцініть матеріал: 0/5 з 0

Нагадати пароль?

авторизація