ВГОРУ
Не купуй.
Врятуй.

для притулків

Реєстрація / авторизація

Жінка, яка не любила котів

 

Історія цієї жінки, яка не любила котів, та після того, як незаплановано в її будинку з’явився маленький смугастикповністю змінила свою думкуне є унікальною. Все тому, що котики -  магічні істоти і це давно всім відомо. Пропонуємо до вашої уваги історію цієї смугастої розумнички.

 

Коли її дочка принесла додому маленьке безпритульнекошеня, вона все ще вважала котів егоїстичними та холодними тваринами та порадила донці шукати для кошеняти нових господарів. Засмучена дівчина не знала що робити та вже реально стала подумувати над тим, щоб прилаштувати кішечку в іншу родину, але у кмітливого малючка були інші плани. 

Здивування жінки було справді великим, коли на ранок наступного дня вона прокинулась від того, що на ній лежало маленьке кошеня та дуже гучно муркотіло, крім того намагалась по котячому поцілувати сувору леді. Кішечка пішла ще далі і стала всюди слідувати за жінкою, кожного разу намагаючись із нею погратися.

 

Серце жінки врешті розтануло! Вже через лічені дні вона просто закохалась у кошеня. Маленьку розумничку також прийняла собака, яка жила у родині вже довгий час. Кішечку назвали Луна та радісно оголосили новим членом родини.

Оцініть матеріал: 3/5 з 2

Нагадати пароль?

авторизація