ВГОРУ
Не купуй.
Врятуй.

для притулків

Реєстрація / авторизація

Допомогти

Оберіть притулок та допоможіть йому накормити та обігріти тварин!

Якщо Вам сподобалася тварина, але Ви не можете взяти її додому - станьте її опікуном!

На Вас вже хтось давно чекає. Зробіть когось частиною своєї сім'ї

Шановні користовучі порталу PetHelp! Дякуємо за проявлений інтерес до нашої справи. Якщо ви вирішили допомогти притулкам тварин, зверніть, будь ласка, увагу на те, що всі кошти, які Ви перераховуєте через наш сайт, безпосередньо зараховуються на банківські рахунки притулків, які ви обрали. Притулки, в свою чергу, щокварталу звітують за кількість коштів, отриманих від Вас через PetHelp, а також повідомляють про те, скількох тварин користувачі PetHelp взяли додому або під опіку. Ми робимо все, щоб наша діяльність була максимально корисною, прозорою та відкритою. Не бійтеся робити пожертви на користь притулків, адже самотужки їм не впоратися із цим складним завданням. На вас так розраховують!

 

Врятуйте когось сьогодні!

Притулкам вже перераховано

23363 грн

Ваша пожертва допоможе стерилізувати тварину

Ваша пожертва допоможе зробити необхідне щеплення цуценяті

Ваша пожертва допоможе нагодувати одну дорослу собаку протягом 3 тижнів

Більше не хочеш вдавати, що доля тварин в притулках тебе не обходить? Чудово! Ти можеш допомогти! Більш того, твоєї допомоги реально потребують! 

Допоможи фінансово - перерахуй кошти притулку і якась тварина сьогодні отримає вечерю. А можливо - медичну допомогу, яка подарує їй додаткові роки життя. Нехай ти не можеш обігріти та накормити всіх, але, як відомо, зі світу по нитці ... 

Візьми тварину під опіку - якщо не можеш подарувати життя в сім'ї, подаруй їй безтурботне життя в притулку. Візьми тварину під опіку і піклуйся про неї, як про свою.

Візьми тварину додому - врятуй життя! Подаруй домашній затишок та відкрий своє серце тому, хто цього так потребує. Не бійся. Ти вже дорослий і можеш взяти відповідальність за чиєсь життя.

Не купуй. Врятуй

Нагадати пароль?

авторизація

Для того, щоб стати опікуном, необхідно спершу обрати ТВАРИНУ, яку Ви бажаєте опікувати 

Для того, щоб забрати тварину із притулку, необхідно спершу обрати ТВАРИНУ

Для того, щоб зробити пожертву, необхідно спершу обрати ПРИТУЛОК, якому бажаєте перерахувати кошти