ВГОРУ
Не купуй.
Врятуй.

для притулків

Реєстрація / авторизація

До та Після

до Наглядний приклад як людина може допомогти
після Наглядний приклад як людина може допомогти
Наглядний приклад як людина може допомогти

Деяким тваринам особливо тяжко на вулиці. І без людського догляду їхнє життя перетворюється на суцільний жах. Пропонуємо вашій увазі декілька наглядних прикладів того, як людина може допомогти!

до Сімейне тепло лікує
після Сімейне тепло лікує
Сімейне тепло лікує

Багато безпритульних тварин потрапляють у притулки з дуже важкими травмами і тоді до їх безрадісного існування додаються ще тілесні недуги.

до Щаслива історія Філлі
після Щаслива історія Філлі
Щаслива історія Філлі

Змученого Філлі знайшли під машиною з жахливими травмами, він був на порозі смерті. Виснаження було таке, що собака ледь могла рухатись. В такому критичному стані собака потрапляє в лікарню. Після двох місяців інтенсивного лікування у Філлі намітилися ознаки одужування. Сьогодні від травм минулого не лишилось і сліду.  Филлі твердо встав на ноги і знайшов безпечний будинок і люблячу хозяйку.

до Спасіння Гіппо
після Спасіння Гіппо
Спасіння Гіппо

Бідолашний Гіппо, якого знайшли ще цуценям страждав від грибкової інфекції, інфекції верхніх дихальних шляхів та кожної хвороби.

до Щаслива історія Тракера
після Щаслива історія Тракера
Щаслива історія Тракера

Тракер пройшов складний шлях: собака була хвора, довгий час стан його здоров'я був нестабільний. Зараз Трракер щаслива та енергійна собака , яка радіє життю з новою сім'єю.

до Спасіння Брідді
після Спасіння Брідді
Спасіння Брідді

Щеня пітбуля Брідді був знайдений в жахливому стані. Пес був змучений тяжкою формою шкіряної хвороби, а його життя висіло на волосині.

до Костко врятований
після Костко врятований
Костко врятований

Коли поліція знайшла і передала благодійної організації Костко, у нього було внутрішня кровотеча, йому була потрібна негайна допомога і переливання крові.

до Порятунок Ліві
після Порятунок Ліві
Порятунок Ліві

Все життя Ліві використовували для розведення цуценят, коли ж стала непридатна - її викинули на вулицю. За день до евтаназії благодійний фонд врятував собаку, подарувавши їй нове щасливе життя.

до Перетворення
після Перетворення
Перетворення

Чудове перетворення до та після притулку.

до Врятована Ріо
після Врятована Ріо
Врятована Ріо

Ріо знайшли змученою, переляканою та хворою, перше фото яскраво демонструє психологічний стан тварини, але після зустрічі зі своєю новою хазяйкою, життя Ріо назавжди змінилось. Тепер Ріо не впізнати - це впевнена в собі та щаслива собака.

до Старенький Альберт
після Старенький Альберт
Старенький Альберт

Старенький Альберт страждав від шкірних інфекцій, алергії і глистів. Незважаючи на солідний вік, він поправився і опинився під ретельною опікою і піклуванням нового господаря.

до Щасливий порятунок Келлі
після Щасливий порятунок Келлі
Щасливий порятунок Келлі

Уражену хворобою та повністю лису собаку знайшли у січні цього року у пустелі Бонневіль штату Юта.

до Жінка, яка не любила котів
після Жінка, яка не любила котів
Жінка, яка не любила котів

Історія цієї жінки, яка не любила котів, та після того, як незаплановано в її будинку з’явився маленький смугастикповністю змінила свою думкуне є унікальною.

Нагадати пароль?

авторизація